Latviešu Русский
Akcijas

Lieliska iespēja! Nepalaidiet garām!  Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

Tavas jaunās preces piegādi veiksim 1-5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas ar kurjeru visā Latvijā pilnīgi bez maksas.LIJIA L900-D-7 Slēgtā dūriena šujmašīna ar 1 adatu

Šī ir adatas virzīšanas šujmašīna, kas klasificēta sērijā LIJIA L9000-D-7 un kura tiek augstu vērtēta labāko slēgtā dūriena mašīnu ar diega nogriešanu vidū. Tā mantojusi pašas labākās sērijas LIJIA L9000-D-7 iezīmes, tādas kā tiešā pievada sistēma, pagarinātais plecs, paliktņa ar eļļu neesamība. Bez tam tai ir ļoti izturīgs adatas virzīšanas mehānisms, kas plaši pazīstams ar to, ka nodrošina vienmērīgu materiāla padevi, novērš tā izslīdēšanu un savilkšanos.

Tehniskais raksturojums: 
Dūriena garums līdz 5 mm.
Maksimālais šūšanas ātrums - 5000 apgr./min. 
Pēdiņas pacelšanas augstums līdz 6/13 mm. 
Adatas modelis: DBx1(Nr. 70-110).
Līdzstrāvas servomotors

Akcija -15%:  770,00  Euro 
CENA: 654,50 EuroLIJIA L6150 Slēgtā dūriena šujmašīna ar 1 adatu

Šujmašīna LIJIA L6150 ir paredzēta dažāda veida vieglu un vidēju audumu šūšanai. Plūstošā un klusā mehānismu darbība, automātiskā eļļošana un vienkāršā apkalpošana padara šo mašīnu par uzticamu palīgu apģērba izgatavošanā kā lielos, rūpnieciskos šūšanas uzņēmumos, tā arī ateljē.

Tehniskais raksturojums:
Dūriena garums līdz 5 mm.
Maksimālais šūšanas ātrums - 5000 apgr./min.
Pēdiņas pacelšanas augstums līdz 6/13 mm.
Adatas modelis: DBx1(Nr. 70-110).


CENA: 380 Euro

 
ZOJE ZJ9503 Slēgtā dūriena šujmašīna ar 1 adatu
Šis modelis ir aprīkots ar iebūvētu servomotoru, kuru izveidošanā uzņēmums Zoje ir guvis īpašus panākumus. Servomotora konstrukcija un tehniskās īpatnības nodrošina vieglu un klusu mašīnas palaišanu, plūstošu šūšanas regulēšanu, kā arī būtisku elektroenerģijas ekonomiju. ZJ9503 ir ideāli piemērota absolūtā vairākuma izstrādājumu šūšanai, tādiem kā veļa, krekli, uzvalki, džinsu apģērbi un izstrādājumi no viegla vai blīva tekstila.

Tehniskais raksturojums:

Adatas pozicijas iebūvēts SERVO motors
Dūriena garums līdz 5 mm.   Maksimālais šūšanas ātrums - 5000 apgr./min.
Pēdiņas pacelšanas augstums līdz 6/13 mm.

CENA: 548 E
uro
LIJIA L747 rūpnieciskais 4 diegu overloks
Četru diegu un divu adatu šūšanas-apmetināšanas mašīna (overloks) paredzēta trikotāžas un tekstilizstrādājumu apstrādei ar vienlaicīgu auduma malas nogriešanu.
Zemā cena un laba šūšanas kvalitāte ir galvenās šā overloka labās īpašības.
Šūšanas-apmetināšanas mašīna LIJIA L747 ir aprīkota ar diferenciālās auduma padeves mehānismu un centralizētu automātisko eļļošanas sistēmu.

CENA: 530 Euro