Latviešu Русский
Par ražotāju JAGUAR INTERNATIONAL CORPORATION

JAGUAR INTERNATIONAL CORPORATION vēsture

JAGUAR INTERNATIONAL CORPORATION

6-8, Satahigashi-Machi 2-chome,

Moriguchi City, Osaka, 570-0017, JAPAN

TEL: 06-6902-0017 FAX: 06-6905-0326

„Opening new horizon toward the future“

„Atveram jaunas nākotnes iespējas“

Kompānija JAGUAR INTERNATIONAL CORPORATION, kuras galvenais birojs atrodas Osakā (Japāna), ir viena no pasaules līderēm mājas šujmašīnu ražošanā. Kopš firmas dibināšanas 1949.gadā, kompānija Jaguar ieņem pārliecinošu pozīciju Japānas un ASV tirgos. Šobrīd kompānija iekaro arī Krievijas un jaunus Eiropas tirgus, piedāvājot jaunākās produktu izstrādes un inovācijas, kā arī uzturot augstus klientu apkalpošanas standartus.

 

Kompānijas vēsture aizsākas 1949.gadā, kad tika uzcelta pirmā rūpnīca un nodibināta kompānija Maruzen Mischin Company. Kompānija nodarbojās ar šujmašīnu un rezerves daļu vairumtirdzniecību.

1952.gadā kompānija Maruzen sāk ražot pirmo zig-zag veida šujmašīnu Japānas tirgū. Dažus gadus vēlāk, sadarbojoties ar lielu tirdzniecības kompāniju Sears, Roebuck & Co (ASV), firma Maruzen sāk pārdot šujmašīnas visā pasaulē.

1961.gadā Maruzen kļūst par vadošo Japānas mājas šujmašīnu eksportētāju. Pateicoties tam,  kompānija 1964.gadā iegūst „ Japānas eksporta komisijas” (Japan Export Committee) balvu. Eksportēto šujmašīnu skaits sasniedz 354 000 vienību. Tajā pat gadā par Maruzen partneri kļūst Qualle (katalogs), angļu kompānija Frister & Rossman un franču zīmols Thimonnier.

1968.gadā Maruzen iegūst no kompānijas Sears Roebuck otro balvu par izcilu kvalitāti - "Symbol of Excellence" .

Kompānijas Eiropas nodaļas eksistē no 1969.-1977.gadam Briselē (Beļģija), pēc tam nodaļa tiek pārcelta uz Diseldorfu (Vācijā). Divus gadus vēlāk Taivānā tika atvērta jauna rūpnīca.

No 1972.gada kompānija Maruzen balvu "Symbol of Excellence" iegūst piecus gadus pēc kārtas. 1973.gadā šujmašīnu eksports sasniedz bezprecedenta apjomu – 5 miljoni mašīnu.

1978.gadā šujmašīnu eksporta skaits sasniedz jau 7 miljonu šujmašīnu gadā. Un tajā pat gadā kompānija Maruzen maina savu nosaukumu uz Jaguar Sewing Machines Company.

1989.gadā Jaguar atkal maina nosaukumu un kļūst par Jaguar Co., Ltd.

1995.gadā tiek atklāta jauna mūsdienīga rūpnīca.

1997.gadā rūpnīca iegūst kvalitātes sertifikātu ISO 9002 certification.

Jaguar pārdot savas šujmašīnas 5 kontinentos. Lai to atainotu arī kompānijas nosaukums, 1999.gadā kompānija nomaina nosaukumu uz Jaguar International Corporation.

2000.gadā Jaguar palaiž ražošanā pirmo pasaulē šujmašīnu, ko vada ar vadības konsoli "Game Boy": Model JN-100

2004.gadā tiek uzsākta ražošana sērija CLEM – ar datoru vadāmas izšūšanas mašīnas

2005.gadā rūpnīca iegūst sertifikātu ISO 14000.

Mūsdienās Jaguar ir viena no vadošajām kompānijām pasaulē mājas šujmašīnu un overloku ražošanā.

Jaguar pievērš lielu uzmanību zinātniskiem pētījumiem un izstrādēm, jo vēlas piegādāt šujmašīnas, kas pilnībā apmierina klientu vēlmes. Kompānijas stratēģija paredz arī nākotnē ieguldīt visus spēkus, lai varētu saviem klientiem piedāvāt inovācijas šūšanas jomā, tādejādi arī globālā mērogā radot savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā.

Jaguar darbības sfēras: mājas šujmašīnu un overloku plānošana, projektēšana, ražošana, eksports un imports, mārketings un pēcpārdošanas serviss.