Latviešu Русский
Par ražotāju ZOJE INTERNATIONAL CORPORATION

ZOJE – rūpnieciskās šūšanas iekārtas, kas izturējušas laika pārbaudiZOJE –
rūpnieciskās šūšanas iekārtas, kas izturējušas laika pārbaudi

 

 

ZOJE – šūšanas iekārtu ražotājs, kas īsā laika periodā ir veicis īstu izrāvienu savā nozarē, liekot saspiesties daudziem pazīstamiem zīmoliem. Pēc darbības sākšanas ap 2000. gadu, šodien Zoje ir vairāk kā 1700 kvalificētu darbinieku, kuri strādā piecās rūpnīcās, kas izvietotas lielākajās Ķīnas rūpniecības zonās; vairāk kā 500 000 iekārtu vienības gadā, kas projektētas un izveidotas, piedaloties japāņu, itāļu un vācu ZPI un konstruktoru birojiem, tiek izplatītas vairāk kā 100 pasaules valstīs četros kontinentos.

 

 

Zoje produkcijas spektrs ir ārkārtīgi plašs – praktiski nav vairs tādu šūšanas iekārtu segmentu, kurus kompānija neaptver. Vairāk kā simts šujmašīnu veidu, kurus ražo Zoje, ir guvuši patērētāju atzinību visā pasaulē un to kvalitāte ne reizi vien tikusi apstiprināta ar starptautiskajiem ISO sertifikācijas standartiem.

Kompānija ZOJE ražo visu šūšanas iekārtu parku: vienas un divu adata slēgtā dūriena šujmašīnas, промышленные оверлоки, plakanšuves šujmašīnas, cilpošanas, pogu un nostiprināšanas pusautomātus, ķēdītes dūriena un zigzaga veida šuvuma šujmašīnas. Pēdējai ZOJE šūšanas aparatūrai ir vērts pievērst īpašu uzmanību. Uz šo brīdi zigzaga veida šuvuma šujmašīnu daļa veido aptuveni 10% no kompānijas ražošanas jaudas un ietver vairāk kā 30 mašīnu veidus.

 

Galvenā ZOJE šūšanas iekārtu priekšrocība slēpjas apbrīnojamajā visu mehānismu līdzsvarotībā, kas padara darbu ievērojami vieglāku un klusāku. Pie tam neatpaliek arī mašīnu ražošanas efektivitāte – to izpildīto operāciju kvalitāte ir salīdzināma ar to, ar kādu līdz nesanam laikam varēja lepoties tikai japāņu ražojuma mašīnas.

 

Pilnībā attaisnojot devīzi „Kvalitāte pāri visam” un uzturot pietiekami konkurētspējīgas cenas, rūpnieciskās šūšanas iekārtas ZOJE ir stingri nostiprinājušās pasaules tirgū.

 

Paši populārākie ZOJE modeļi

Neapšaubāms līderis pārdošanā ir vienas adatas slēgtā dūriena rūpnieciskā šujmašīna ZOJE ZJ9701R-D3/PF. Rotējošās nogriešanas, nostiprināšanas, adatas pozīcijas automātisko funkciju izmantošana ļauj ietaupīt līdz 40% laika izstrādājumu iekšējās apstrādes procesos. Šis modelis ir lieliski sevi parādījis gan nelielos uzņēmumos, gan lielās fabrikās. Mašīnai ir iebūvēts gaismas diožu gaismeklis un tā aprīkota ar iebūvētu servomotoru, kas dod sekojoša iespējas:  viegla mašīnas palaišana bez skaņas,  plūstoša šūšanas regulēšana, būtiska elektroenerģijas ietaupīšana līdz 40%.

ZJ8800A-5 – šis modelis pielāgots darbam ar vidējiem un vidēji smagiem materiāliem (uzvalku-mēteļu grupa, vieglā āda u.c.). Mašīnai ZJ8800A-5 piemīt maza vibrācija, klusa darbība, kas ļauj izmantot mašīnu gan mājās, gan arī ražošanā. Mašīna aprīkota ar automātisko eļļošanas sistēmu, iebūvētu tītavu un japāņu ražojuma atspoles ierīci. Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka šim modelim ir palielināts dūriena garums. Taisnās šūšanas mašīnās pierasto 5 mm vietā šis modelis ļauj Jums izpildīt dūrienu līdz 8 mm garumā, kas to izdevīgi atšķir no pārējiem analogiem.ZOJE ZJ2875-BD-D3/PF
2 adatu slēgtā dūriena šujmašīna ar integrētu servopievadu dažāda tipa vidējo materiālu šūšanai, ar vienas adatas atslēgšanas iespēju un palielinātām atspolēm. Tikai modelī  ZJ2875-BD-D3/PF automātiskā pēdiņas pacelšanas mehānisma darbība notiek BEZ SKAŅAS (pateicoties mašīnas galvā iemontētajam elektromagnētam).

 

ZOJE ZJ5300R-D2B/PF  vienas adatas slēgtā dūriena šujmašīna ar integrētu servopievadu un ar materiāla malas apgriešanu. Iebūvēts gaismas diožu gaismeklis, japāņu atspole ( Hirose hook ), rotējošā diega nogriešana ( Brother ).  Ideāli piemērota sieviešu apakšveļas ražošanai.

Īpaša uzmanība jāpievērš speciālajām automatizētajām mašīnām. ZOJE piedāvā plašu cilpošanas, pogu un nostiprināšanas pusautomātu sortimentu un izšūšanas mašīnas.

 


Tiecoties pēc vislabākās savas produkcijas kvalitātes, kompānija ZOJE ir sākusi speciālajās automatizētajās mašīnās izmantot vācu firmas EFKA elektroniku, bet parastā automatizētās mašīnas tiek aprīkotas ar firmas Ho Shing (Taivāna) automātiku.

Visas mašīnas aprīkotas ar japāņu ražojuma atspoles ierīci HIROSE.Kompānijas ZOJE sasniegumi 
 

Cenšoties cienījami konkurēt ar vadošajiem pasaules ražotājiem, kompānija ZOJE SEWING MACHINE CO.,LTD ir sasniegusi augstus rezultātus un turpina pilnveidoties. Visas ZOJE šūšanas iekārtas atbilst standartu ISO 9001 prasībām un tām ir CE sertifikāts.

Kompānija ZOJE dibināta 1994. gadā, bet jau 2000. gadā uzņēmums tika atzīts par labāko starp piecsimt privātajām kompānijām Ķīnā.

 

 

Kopš 2001. gada rūpnīca ir aprīkota ar jaunāko automatizēto līniju. Tiek veikta izmantojamā metāla, kā arī galveno ražošanas operāciju kontrole ar datoru.

2003. gada oktobrī par daudzu gadu veiksmīgas sadarbības ar vācu speciālistiem rezultātu kļuva uzņēmums PFAFF-ZOJE, kurš tika atvērts Šanhajā un padarīja ZOJE par vadošo PFAFF pārstāvi Ķīnas teritorijā.

Tāpat 2003. gadā ZOJE saņēma no Galvenā nacionālās kvalitātes biroja statusu „Vadošais Ķīnas zīmols” un ieņēma pirmo vietu Ķīnā, veicot produkcijas kvalitātes pārbaudi starp šūšanas iekārtu ražošanas uzņēmumiem.

Dinamisko ZOJE SEWING MACHINE CO.,LTD attīstību apstiprina tās akciju kotējuma pieaugums Šeņžeņas fondu tirgū 2004. gadā.

2005. gadā kompānija ZOJE saņēma prēmiju par īpašiem risinājumiem ražošanas jomā „Ķīnas šūšanas rūpniecības lielajā balvā”, kas tiek piešķirta katru gadu.


Kompānijas ZOJE partneru vidū ir daudz pazīstamu uzņēmumu, ieskaitot arī japāņu konstruktoru biroju „Japan Sato Sewing Machine”. Par šīs sadarbības rezultātu kļuva veiksmīgā modeļa ZJ 9701R ar integrētu servomotoru sērijveida ražošanas uzsākšana.

 

2008. gada septembrī kompānija ZOJE ieguldīja milzu līdzekļus, lai iegādātos pilnu PFAFF/KSM SM3 sērijas tehnoloģiju, lai ieņemtu pirmo vietu izšūšanas mašīnu ražošanā, vienlaikus reģistrējot arī vairākus savus patentus. Izšūšanas iekārtu izpētei un izstrādei tika piesaistīts liels skaits vācu speciālistu, kuri radīja jaunu mašīnu paaudzi, kas izmanto pašas progresīvākās elektroniskās vadības tehnoloģijas.

 

 

Pašlaik kompānija ZOJE ir iegādājusies 30% kompānijas Durkopp Adler akciju. Par veiksmīgo attīstību liecina arī kompānijas gada apgrozījums, kas sasniedz 85 miljonus ASV dolāru.

Šodien ZOJE SEWING MACHINE CO.,LTD ir ražošanas gigants, kura ikgadējās ražošanas jaudas ir vairāk nekā 500000 produkcijas eksemplāru, bet sortimentā ir vairāk kā 100 veidu mašīnas šūšanas rūpniecībai. Kompānijas preces ir pieprasītas visā pasaulē, tai skaitā tās kļūst aizvien populārākas arī Baltijas valstīs.

 

UAB „Siuvimo Stilius” ir oficiālais kompānijas ZOJE SEWING MACHINE CO.,LTD pārstāvis Lietuvas, Latvijas un Igaunijas teritorijā.