Latviešu Русский
RUBINA
Šujmašīna RUBINA 886
Šujmašīna Rubina 886 ir ideāli piemērota iesācējam šūšanā!
Cena 98.00
Šujmašīna RUBINA 883
Rubina nav dārga, bet ir kvalitatīva šujmašīna, kas lieliski piemērota mājas lietošanai.
Cena 125.00
Šujmašīna RUBINA 888
Rubina palīdzēs Jums ātri apvīlēt džinsus vai saīsināt svārkus, sašūt gultas veļu vai pašūt aizkarus.
Cena 139.00
Šujmašīna Rubina H10A
Datorizētu šujmašīna Rubina H10A būs ideāli piemērota gan pamata sadzīves uzdevumu izpildei, gan arī gatavo izstrādājumu šūšanai. Mašīnas arsenālā ir 80 šuves: darba, slēptās, overloka, elastīgās un dekoratīvās. Bet pateicoties horizontālajai atspolei un automātiskajam diega ievērējam Jūs varēsiet tajā viegli un ātri ievērt diegu.
Cena 228.00
Šujmašīna Rubina H20A
Datorizētu šujmašīna Rubina H20A būs ideāli piemērota gan pamata sadzīves uzdevumu izpildei, gan arī gatavo izstrādājumu šūšanai. Mašīnas arsenālā ir 80 šuves: darba, slēptās, overloka, elastīgās un dekoratīvās. Bet pateicoties horizontālajai atspolei un automātiskajam diega ievērējam Jūs varēsiet tajā viegli un ātri ievērt diegu.
Cena 278.00
Šujmašīna Rubina H40A
Datorizētu šujmašīna Rubina H40A būs ideāli piemērota gan pamata sadzīves uzdevumu izpildei, gan arī gatavo izstrādājumu šūšanai. Šujmašīnai ir 197 dūrienu veidi un tajā skaitā 7 veidu pogcaurumi, kā arī alfabēts. Bet pateicoties horizontālajai atspolei un automātiskajam diega ievērējam Jūs varēsiet tajā viegli un ātri ievērt diegu. Šujmašīnas komplektācijā ir darba virsmu palielinošs galdiņš.
Cena 328.00
Šujmašīna Rubina H74A
Datorizētu šujmašīna Rubina H74A būs ideāli piemērota gan pamata sadzīves uzdevumu izpildei, gan arī gatavo izstrādājumu šūšanai. Šujmašīnai ir 310 dūrienu veidi un tajā skaitā 10 veidu pogcaurumi, kā arī alfabēts. Bet pateicoties horizontālajai atspolei un automātiskajam diega ievērējam Jūs varēsiet tajā viegli un ātri ievērt diegu. Darba virsmu palielinošs galdiņš – Standarta komplektā!
Cena 388.00
Šūšanas un izšūšanas mašīna Rubina Creative
Šūšanas un izšūšanas mašīna Rubina Creative. Šī mašīna ļoti labi šuj smalkus materiālus, sākot no ļoti plāniem līdz biezajiem, jo pēdiņu var pacelt līdz 10 mm un ir auduma regulēšanas funkcija. Šī mašīna ne tikai labi šuj, bet arī var darboties kā izšūšanas mašīna.
Cena 692.00