Latviešu Русский
ZOJE
ZOJE ZJ9703AR-D3/PF Slēgtā dūriena šujmašīna ar 1 adatu, ar integrēto servopievadu dažāda veida vieglu un vidēju materiālu šūšanai.
Šujmašīna ZJ9703AR-D3PF ir viens no veiksmīgākajiem modeļiem savā klasē. Pateicoties unikālajai automatizācijas sistēmai un pieejamajām funkcijām, ražība palielinās vairākas reizes; šī mašīna ir lieliski sevi apliecinājusi kā nelielos uzņēmumos, tā arī lielās fabrikās. ZJ9703AR-D3PF ir aprīkota ar automātiskajām adatas pozīcijas funkcijām, automātisko diega nogriešanas nostiprināšanu un pēdiņas pacelšanu, kas ļauj ietaupīt līdz 40% laika izstrādājumu ražošanas apstrādē.
Zoje ZJ-9903AR-D3B/PF -1 adatas slēgtā dūriena šujmašīna
Zoje ZJ-9901AR-D3B/PF– 1 adatas slēgtā dūriena šujmašīna
Zoje ZJ-9503 - Slēgtā dūriena šujmašīna ar 1 adatu
Šis modelis ir aprīkots ar iebūvētu servomotoru, kuru izveidošanā uzņēmums Zoje ir guvis īpašus panākumus.
ZOJE ZJ5300 Slēgtā dūriena šujmašīna ar 1 adatu, ar materiāla malas apgriešanu
Mašīna ir paredzēta vieglu un vidēju materiālu šūšanai ar vienlaicīgu materiāla malas apgriešanu, piemēram, oderes piešūšana pie siltinājuma virsdrēbju ražošanā, tiek plaši izmantota sieviešu apakšveļas ražošanā.
ZOJE ZJ5300R-D2B/PF Slēgtā dūriena šujmašīna ar 1 adatu, ar integrēto servopievadu un ar materiāla malas apgriešanu
Mašīna tiek plaši izmantota sieviešu apakšveļas ražošanā. Pateicoties unikālajai automatizācijas sistēmai un pieejamajām funkcijām, ražība palielinās vairākas reizes; šī mašīna ir lieliski sevi apliecinājusi kā nelielos uzņēmumos, tā arī lielās fabrikās. ZJ5300-D2B/PF ir aprīkota ar automātiskajām adatas pozīcijas funkcijām, automātisko diega nogriešanas nostiprināšanu un pēdiņas pacelšanu, kas ļauj ietaupīt līdz 40% laika izstrādājumu ražošanas apstrādē.