Par mums

Cienījamās dāmas un godātie kungi! Pateicamies par Jūsu interesi par mūsu uzņēmumu!

Jau daudzus gadus mūsu uzņēmums pārdod preces visā Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un citu ES valstu teritorijā. Mēs esam oficiālie izplatītāji un mums ir noslēgti ilgtermiņa līgumi ar ārvalstu partneriem, un mēs piedāvājam jebkāda veida šūšanas aprīkojumu – no sadzīvē izmantojamām adatām līdz rūpnieciskas ražošanas šujmašīnām un jebkādas sarežģītības vieglās rūpniecības iekārtām. Izvēloties piegādātājus ilgtermiņa sadarbības veidošanai, galvenā tiem izvirzītā prasība ir uzticama preces kvalitāte un savlaicīga garantijas un pēcgarantijas apkalpošana. Pateicoties tam, mēs pilnībā garantējam pārdotās preces kvalitāti. Galvenokārt sadarbojamies tieši ar preču ražotājiem un tas ļauj mums piedāvāt Jums vislabāko cenu. Un Jūs varat būt pārliecināti par savu pirkumu par visiem 100%.

Mūsu speciālistiem ir daudzu gadu pieredze darbā ar jebkādām rūpnieciskām un sadzīves iekārtām, mēs labi pārzinām sortimentu, sniedzam konsultācijas klientiem, piedāvājot tiem optimālo variantu, nodrošinām kvalitatīvu servisu un nepārtraukti paaugstinām savu kvalifikāciju. Mēs „dzīvojam” savā darbā!
Uzņēmumā izmantojam principu individuālai pieejai katram klientam kā darījumu partnerim. Pārliecinieties par to paši! Piezvaniet, un mūsu eksperti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem, atklās visus izvēles aspektus un piedāvās maksimāli izdevīgāko risinājumu.


Rūpnieciskās šūšanas iekārtas

supreme_982-250x203Mes ne tikai vienkārši pārdodam rūpnieciskās šūšanas iekārtas, bet arī vienmēr palīdzēsim Jums pareizi izvēlēties nepieciešamos modeļus, sniegsim kvalificētas konsultācijas par to vai citu iekārtu veidu, piemeklēsim vajadzīgo mazās mehanizācijas ierīci vai pēdiņu, sniegsim nepieciešamo tehnisko informāciju par Jūs interesējošajiem iekārtu veidiem. Pie mums Jūs vienmēr varat piemeklēt un pasūtīt visas rūpnieciskajām šujmašīnām nepieciešamās rezerves daļas un adatas. Pie mums iespējams iegādāties visu, sākot no šujmašīnām un citas darbības veicošām iekārtām līdz tādām nepieciešamām sastāvdaļām kā adatas vai traipu tīrītāji. Mēs nepārtraukti papildinām savu sortimentu, atkarībā no pircēju vajadzībām.

Ja Jums nepieciešamas rūpnieciskās šūšanas adatas, mazās mehanizācijas līdzekļi, materiāli gludināšanas vai dublēšanas iekārtām, tīrītāji vai jebkādas citas ierīces, vērsieties pie mums un mēs piedāvāsim visplašāko slavenu ražotāju produkcijas sortimentu par pašām labākajām cenām. Ja nepieciešams, mūsu speciālisti sniegs pilnīgas konsultācijas par jebkuru jautājumu un jebkuru citu šūšanas iekārtu un tās sastāvdaļām.

Pēc pasūtījuma mēs piegādājam arī dažādu marku šūšanas un gludināšanas iekārtu rezerves daļas. Sadarbojoties ar mums, Jums neradīsies problēmas ar kārtējiem vai plānotajiem remontiem, jo visas nepieciešamās rezerves daļas un detaļas tiks piegādātas precīzi laikā.

Mēs piedāvājam JUKI, BROTHER, TYPICAL, RUBINA, SIRUBA, GLOBAL, SUPREME un citu ražotāju šujmašīnas:

– overlokus, plakanšuves, pogu piešūšanas, cilpošanas, nostiprinājuma dūriena šujmašīnas, kažokādu, maisu šūšanas un citas speciālās mašīnas,

– gludināšanas iekārtas BATISTELLA, COMEL u.c.,

– piegriešanas, dublēšanas iekārtas,

– mēbeles šūšanas procesa organizēšanai, krēslus, ratiņus u.c.,

– Pilns rezerves daļu un aksesuāru klāsts.

Pieslēdzam, veicam pirmspārdošanas sagatavošanu!

Nodrošinām kvalitatīvu garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu!

Pieņemam pasūtījumus un piegādājam visīsākajā laikā!

Pamata preču sortiments lielā daudzumā glabājas mūsu noliktavā Viļņā. Pārējo mēs piegādājam visīsākajā laikā, par unikālam cenām un vairumā gadījumu ar bezmaksas piegādi. Jebkuras iekārtas var tikt piegādātas jebkurā Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un citu ES valstu vietā.


Sadzīves šūšanas iekārtas

Rubina H74A_naujas2Liela šujmašīnu un overloku izvēle profesionāļiem un iesācējiem. Pie mums varēsit izvēlēties tieši to, kas apmierinās Jūsu vajadzības un attaisnos Jūsu cerības. Ja Jums vēl nav skaidrs, kādu šujmašīnas vai overloka modeli izvēlēties, ar prieku sniegsim Jums konsultācijas, pie tam Jūs paši varēsit izmēģināt jebkuru Jūsu izvēlēto šujmašīnas vai overloka modeli.

Mēs pārstāvam tādus visā pasaulē pazīstamus ražotājus kā JANOME, JAGUAR, RUBINA, JUKI, MERRYLOCK, SINGER u.c.

– Overloki, plakanšuves, izšūšanas, adatu filcēšanas un citas mašīnas;

– Gludināšanas iekārtas individuālās šūšanas ateljē vai mājai BATISTELLA, COMEL;

– Adāmmašīnas SILVER REED un jebkādi to aksesuāri www.mezgimomasinos.lt ;

– Izšūšanas iekārtas un programmu nodrošinājums;

– Regulējami manekeni;

– Šūšanas aksesuāri, diegi, adatas, šķēres un daudz kas cits;

– Rezerves daļas, pēdiņas un pie šujmašīnām pievienojamas ierīces;

– Ātri un kvalitatīvi remontējam visas šujmašīnas!

– Konsultējam un apmācām!

 


logo png

Mūsu piegādātās šūšanas un gludināšanas iekārtas visa pasaule ir pieņēmusi kā etalonu. Pie mums Jūs varat iegādāties piemērotus mašīnu modeļus neatkarīgi no tā, vai esat šuvēja ar stāžu, vai tikai plānojat izšūt savus dzīvē pirmos šuvumus.

Visiem izstrādājumiem ir kvalitātes sertifikāti un tiek dota ilglaicīga garantija. Mūsu šujmašīnas priecēs tik ilgi, ka paspēsit nonēsāt daudzas ar tām šūtas lietas!

Kāpēc Jums izdevīgi pirkt šeit? Ļoti vienkārši – minimums rūpju, maksimums kvalitātes. Firmas garantijas, pieņemamas cenas, iespēja saņemt atlaides, profesionālas konsultācijas, ātra preces piegāde – tas viss pie mums sagaida katru pircēju.

Piedāvājam izdevīgus vairumtirdzniecības noteikumus. Aicinām sadarboties visas Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un citu ES valstu tirdzniecības organizācijas.

Mūsu mērķis – nopelnīt mūsu esošo un nākamo klientu uzticību!

Pateicamies visiem mūsu interneta vietnes apmeklētājiem!!!

 

Prece pievienota grozam!
Preču grozs:
Skatīt grozu